CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Doplňkové mřížky k masážní sprše Alexejeva

Doplňkové mřížky ke sprše Alexejeva - nové a jedinečné možnosti masáže

Na základě zkušeností se sprchou Alexejeva zkonstruoval její autor řadu nových speciálních tryskových mřížek, které jsou určeny k provádění cílené specializované hydromasážní procedury. Každá jednotlivá doplňková mřížka je určena k použití na konkrétní oblast či k léčbě či rehabilitaci konkrétního zdravotního problému.

Trysková mřížka podvodní masáž

Tato tryska se používá jako doplněk pro sprchování pro ruční podvodní masáže. Metoda ruční podvodní masáže kombinuje účinky termálních lázní a masáží. Teplá koupel uvolňuje svaly, což vám umožní hlouběji působit na tkáň. Podvodní masážní sprcha způsobuje výraznější zarudnutí kůže, zlepšuje cirkulaci krve a lymfy, a tím i výživu tkání, stimuluje metabolismus a podporuje rychlé vstřebávání zánětlivých ložisek.

Indikace: zranění pohybového ústrojí, periferního nervového systému, onemocnění křečových žil, nadměrná tělesná hmotnost, onemocnění prostaty.

Trysková mřížka lymfodrenáž

Lymfodrenáž pomáhá obnovit rovnováhu vody a solí v těle, zlepšuje žilní a kapilární krevní oběh, pomáhá zbavit se křečových žil a nadváhy. Lymfodrenáž pomáhá snižovat celkové procento tuku v krvi, zlepšuje metabolismus tkání a pomáhá k odstranění otoků. Aktivuje obranyschopnost organismu, přispívá ke zvýšení úrovně imunity a výrazně zvyšuje odolnost proti virovým chorobám.

Indikace: onemocnění křečových žil, celulitida, …

Kontraindikace: Nemoc srdce, ledvin, hyperfunkce štítné žlázy, vysoký krevní tlak

Upozornění: Pokud trpíte bakteriálním nebo virovým onemocněním nepoužívejte lymfodrenáž. Rozprouděný lymfatický systém by roznesl škodlivé látky po celém těle.

Trysková mřížka rázová vlna

Trysková mřížka k masáži rázovou vlnou se používá pro hydromasáž kloubů, svalů, zad, chodidel, rukou, loktů, kolen, podkožní fibrózy (celulitida).

Rázová vlna je akustickou vlnou, která přináší vysokou energii do bolestivých míst. Tato energie urychluje proces hojení, regenerace šlach a měkkých tkání. S pomocí tryskové mřížky rázová vlna docílíte stejného efektu.

Hlavní indikace: ortopedické problémy, neurologická onemocnění, celulitida, obezita.

Kontraindikace: kardiostimulátor, nádory v postižené oblasti, těhotenství, věk do 16 let.

Trysková mřížka čištění obličeje

Použitím tryskové mřížky čištění obličeje můžete provádět efektivní čištění pokožky obličeje a krku. V podstatě se jedná o mírnější variantu k simulaci léčby rázovou vlnou. V průběhu použití této trysky dochází k odstraňování odumřelých kožních buněk, odstranění zánětlivých prvků (komedony), ke stimulaci krevního oběhu a látkové výměny, což vede k normalizaci mazových žláz.

Trysková mřížka k masáži obličeje a krku

Hydromasáž obličeje a krku je velmi důležitou procedurou pro ty, kteří dbají o svou pleť. Zlepšuje krevní oběh, pomáhá zmírnit otoky, zlepšuje okysličení tkání, jejich výživu, takže obličej je svěží a zářící. Hluboká stimulace pomocí této hydromasážní trysky má vliv nejen na mimické obličejové svaly, které jsou od přírody v dobré kondici, ale i na ostatní nepohyblivé obličejové svaly a zde přináší ohromující výsledky.

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.