CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Vyzrajte na civilizační choroby s masážní sprchou Alexejeva

Unikátní patentovaná hydromasážní sprcha Alexejeva - Váš osobní lékař

Ač to zní neuvěřitelně, tato hydromasážní sprcha dokáže léčit širokou škálu zejména civilizačních a chronických nemocí jako jsou především

O tom, že toto tvrzení není vůbec nijak nadnesené se nejlépe přesvědčíte tak, že využijete naší ojedinělou nabídku - garanci vrácení plné kupní ceny při vrácení používané ale nepoškozené masážní sprchy s příslušenstvím do 40-ti dnů od data jejího nákupu.

S masážní sprchou Alexejeva navíc ušetříte, tato masážní sprcha ušetří oproti běžné sprchové hlavici až 8 litrů vody za minutu.

 

Jaké zdravotní problémy léčí hydromasáž?

 

Záruční doba masážní sprchy Alexejeva prodloužena na 10 let!

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.