CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Jak přispívá hydromasáž masážní sprchou Alexejeva Vašemu zdraví?

Hydromasáž masážní sprchou Alexejeva pomáhá Vašemu zdraví

Masážní sprcha alexejeva Vám pomůže vyléčit křečové žíly

Hydromasáž je přínosná i při léčbě křečových žil. Aplikace hydromasáže masážní sprchou Vám pomůže jak v prevenci, tak i zbavování křečových žil. Je nutné odstranit tkáňovou hypoxii, obnovit normální fyziologické procesy v pojivové tkáni. Obnovit normální lymfatický tok, čímž se eliminují otoky. Je třeba působit na stěny cév, což povede k efektivní činnosti prvků hladkého svalstva v nich. A také působit na svaly, které obklopují poškozené žíly.


Jak masážní sprcha pomáhá při léčbě křečových žil?


Masážní sprcha Alexejeva a léčba celulitidy

Anticelulitidní masáž se provádí ve formě masáže vodním paprskem a podvodní sprchové masáže Cílem je obnovit průtok krve v oblastech postižených celulitidou. "Vynucený" krevní oběh, vyvolaný efektivní hydromasáží, zapojuje celulitidové buňky do celkového metabolismu. To je důvod proč tato masáž je nejdelší a nejintenzivnější. Vzhledem k vyšší době trvání masáže a pro dosažení maximálního výsledku co nejrychleji je vhodné střídat tyto dvě metody. Navíc podvodní masážní sprcha snižuje množství stříkanců vody, které nevyhnutelně doprovází proces masírování vysokorychlostními paprsky.


Jak masážní sprcha pomáhá při léčbě celulitidy?


Masážní sprcha Alexejeva Vám pomůže odstranit tenzní bolesti hlavy

Hlavní důvod tenzních bolestí hlavy je často v nedostatečné cirkulaci krve v tepnách, žilách a svalech hlavy.

Zlepšením krevního oběhu pomocí roztírací masáže sprchou Alexejeva můžeme bolesti hlavy odstranit. Pravidelná roztírací masáž se stává vynikajícím preventivním opatřením, které Vás dokáže navždy zbavit bolestí hlavy.


Jak masážní sprcha Alexejeva pomáhá odstranit tenzní bolesti hlavy?


Masážní sprcha Alexejeva a bolesti v zápěstí

Výsledkem dlouhodobého výzkumu bylo zjištění, že příčinou bolesti v zápěstí počítačových uživatelů je otlačení nervů zápěstí, které se nacházejí ve speciálních tunelech.

Hydromasáž masážní sprchou má komplexní účinek - rychlý příliv tepla do tkání zlepšuje krevní oběh a lymfatický odtok. Pichlavě - hnětací masáž vodou je účinnější než masáž rukou v první řadě proto, že se dosahuje kombinace působení tepla a hnětení.


Jak masážní sprcha Alexejeva pomáhá odstranit bolest zápěstí?

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.