CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Jak pomůže hydromasáž masážní sprchou Alexejeva regeneraci Vašeho těla?

Hydromasáž masážní sprchou Alexejeva při regeneraci?

Masážní sprcha Alexejeva pomáhá k odstranění tenzních bolestí hlavy

Tenzní bolesti hlavy (TBH) jsou nejčastější formou bolesti hlavy. Dříve k označení TBH existovalo mnoho synonym. Byly označovány jako stresogenní bolesti hlavy, idiopatické, esencialní, jednoduché, bolesti napětí skalpové aponeurozy, "neurotická přilba." V současné době byl po celém světě přijat termín "tenzní bolesti hlavy" a používat staré názvy se již nedoporučuje.

TBH je definována jako bolest hlavy, která vzniká jako odezva na psychické přetížení, které je výsledkem akutního nebo chronického stresu. Psychický stres může být spojen se zvyšováním tonusu čelních, spánkových, týlních či trapézových svalů.


Jak masážní sprcha pomáhá při léčbě tenzních bolestí hlavy


Masážní sprcha Alexejeva pomáhá k léčbě syndromu karpálního tunelu - bolesti zápěstí

Výsledkem dlouhodobého výzkumu bylo zjištění, že příčinou bolesti v zápěstí počítačových uživatelů je otlačení nervů zápěstí, které se nacházejí ve speciálních tunelech. Stěny těchto struktur tvoří kosti a vazy.

Bez ohledu na to, jakou pozici člověk zaujímá před počítačem, je ve statické poloze. Zatím co nohy pod stolem lze ohýbat do libovolné gymnastické polohy, ruce jsou trvale ohnuté v loktech, zápěstí jsou napjatá a potřebujeme téměř tisíckrát denně provádět opakované pohyby rukou. Přitom klouby provádějí neustálé pohyby s neuvěřitelnou amplitudou.


Jak masážní sprcha pomáhá při léčbě bolesti v zápěstí?

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.