CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Hydromasáž masážní sprchou Alexejeva

Dnes už nemusíte do masážního salonu. Se sprchou Alexejeva si hydromasáž provedete sami v pohodlí Vaší koupelny. Navíc její účinky mohou využít všichni členové Vaší rodiny. Masírujte se, relaxujte, užívejte si masáž každým dnem. Stačí udělat jen málo. Namontovat sprchu Alexejeva na Vaší koupelnovou baterii a věnovat každý den masáži 20 minut Vašeho času. Garantujeme Vám, že s výsledkem budete spokojeni. A jaký je princip hydromasáže? Podstatou je vyvolání cévní reakce - zarudnutí kůže. Nejdůležitější je pak efekt, který nastává po terapii. To je důvod, proč doporučujeme provádět masáže v cyklech. Po deseti dnech masáže následuje pětidenní pauza. Význam přestávky spočívá v tom, že účinky hydroterapeutické léčby se během ní zesilují.

Sprcha Alexejeva je určena pro všechny. U zdravého člověka se po hydromasáži dostaví příjemný pocit uvolnění a masáž / zvláště při použití studené vody/ je zároveň prevencí proti mnoha onemocněním. V případě, že se u Vás už některé onemocnění objevilo nebo se dokonce dostalo do chronické fáze je použití sprchy Alexejeva tím správným řešením. Tato hydromasážní sprcha dokáže léčit řadu zejména civilizačních chorob jako jsou:

Celulitida, strie a další kosmetické problémy

Anticelulitidní masáž sprchou Alexejeva se provádí ve formě masáže vodním paprskem . Jejím cílem je obnovit průtok krve v oblastech postižených celulitidou. Tato masáž je velmi intenzivní, takže je nutné ji aplikovat samostatně a nekombinovat s jinými druhy reflexní masáže. Provádí se nejsilnějším proudem vody a krouživými pohyby se důsledně ošetřují všechny části těla postižené celulitidou.

Křečové žíly

křečové žily- chronická žilní nedostatečnost je onemocnění, kterým trpěla převážně starší populace, ale postupně se mění v nemoc všech věkových kategorií. Při hydromasáži nejdřív ošetřete vodními paprsky chodidla, kotníky a horní část nohy. Následně masírujte "bod dlouhověkosti" krouživými pohyby na vnější straně kolena. Tento bod naleznete tak, že přiložíte dlaň na koleno. "Bod dlouhověkosti" se nachází pod čtvrtým (prsteník) prstem. Tuto oblast není potřeba masírovat dlouze, postačí lehká masáž.Dále masírujte břicho a stehna. Břicho - krouživými pohyby po směru hodinových ručiček. Stehna - od kolen nahoru. Teprve po všech předchozích postupech se masírují lýtka. Jsou-li křečové žíly pouze na jedné noze, pak druhou nohu masírujeme o něco déle. Pokud jsou žíly již značně vystouplé, tak první 2 až 3 cykly okolí těchto žil nemasírujte.

Tenzní bolesti hlavy

tenzní bolesti hlavy jsou definovány jako bolest hlavy, která vzniká jako odezva na psychické přetížení, které je výsledkem akutního nebo chronického stresu. Hlavní důvod je často v nedostatečné cirkulaci krve v tepnách, žilách a svalech hlavy. Při nedostatečné krevní cirkulaci je přísun kyslíku do mozkové tkáně nedostačující, a tak vzniká velké množství metabolických produktů, které nejsou odváděny s krví a hromadí se v tkáních. Zlepšením krevního oběhu pomocí masáže můžeme bolesti hlavy odstranit. První aplikace hydromasáže mohou být poněkud bolestivé. Proto nejdřív proud vody zmírněte a postupně intenzitu zvyšujte. Každodenní masáží se zbavíte nepříjemných bolestí hlavy.

Bolesti páteře a kloubů

pokud máte problémy se zády, klouby rukou první procedury budou poněkud bolestivé za předpokladu, že budete masírovat tuto oblast více než 2-3 minuty. V této oblasti nejsou žádné kontraindikace, takže se nemusíte bát bolesti - je to ku prospěchu věci a nadále postupně zvyšujte dobu trvání masáže. Za méně než dva týdny bolest ustoupí a místo ní zažijete neobvyklé potěšení.

Bolesti zápěstí

příčinou bolesti v zápěstí je otlačení nervů, které se nacházejí ve speciálních tunelech. Postupně se průměr tunelu ztenčuje a následkem toho jsou nervy stlačované okolními tkáněmi.Hydromasáž "sprchou Alexejeva tím, že působí na kůži a hlubší tkáně, reflexivně ovlivňuje stav nervu. Při ranní masáži se nejprve masíruje celé tělo teplou nebo mírně studenou vodou. Následuje masáž límcové oblasti zad (obvykle je tato oblast bolestivá při prvních procedurách). Když je límcová oblast dostatečně prohřátá a promasírovaná zahřívejte teplou vodou vnější a vnitřní strany zápěstí. Veďte proud vody po vnější straně předloktí krouživými pohyby směrem nahoru k rameni a klíční kosti, pak veďte masáž dolů po vnitřní straně. Ranní hydromasáž ukončete masáží bederně-křížové oblasti. Tato masáž se provádí pod úhlem 90 stupňů a za rytmického kmitavého pohybu ruky. Při večerní masáži je postup jiný. Nejdříve obecná masáž celého těla teplou vodou, potom masáž zápěstí a rukou dle předchozího návodu. Hydromasáž končí hlubokým zahříváním límcové oblasti zad.

Zácpy

začněte proceduru s mírně sníženým tlakem vodních paprsků, pohyb sprchy by měl být dodržován ve směru hodinových ručiček. Vzdálenost trysek od kůže musí být pro začátek menší než 50 cm, jinak proud vody bude mít dráždivý účinek. Postupně zvyšujte vzdálenost od trysek do 70-80 cm.

Gynekologické obtíže

proceduru začneme tím, že proudem teplé vody masírujeme oblast stydké kosti a břicha pod pupíkem krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček. Následně ošetříme vnitřní strany dolních končetin a postupně se soustředíme na oblast kostrče a hýždí. Stejnou technikou masírujeme i dolní oblast zad. Proceduru ukončíme 10 - 15 vteřinovým ošetřením oblasti nad stydkou kostí studenou vodou Procedury se provádí i během menstruačního cyklu s tím rozdílem, že proceduru musíte zahájit ošetřením dolních končetin a ukončit masáží podbřišku za použití pouze teplé vody. Intenzitu je potřeba nepatrně zmírnit. Večerní procedura musí být ukončena masáží šíje.

Hemoroidy

pokud Vás trápí hemoroidy, příčinou bývá zácpa a to i v případě, že je jen občasná. Zbavte se zácpy a vyřešíte zároveň problémy s hemoroidy. Postupujte podle návodu v odstavci "zácpy"

Padání vlasů

Padání vlasů je problémem, který sice nebolí, ale o to víc dopadá na psychiku těch, kterých se tento problém týká. Má spoustu příčin, mezi kterými nechybí stres, výživa a také životní styl. Pro omezení vypadávání vlasů je důležitá řada faktorů, zejména pak dostatečné prokrvení pokožky. Proto se dá vypadávání vlasů zmírnit správnou masáží hlavy. Masáž zlepšuje cirkulaci krve a tím i výživu vlasových folikulů a normalizuje činnost mazových žláz.


 

Všechny tyto neduhy mohou být pro Vás minulostí. S použitím sprchy Alexejeva bude Váš život příjemnější, protože se zbavíte nepříjemných bolestí, které Vás v životě omezovaly. Nejrychlejší nástup účinku podle zkušeností našich zákazníků je při léčbě zácpy.Přesvědčte se o pravdivosti těchto tvrzení a využijte naši ojedinělou nabídku – 40 dní testování zdarma s garanci vrácení peněz pokud nebudete se sprchou Alexejeva spokojeni.

Chcete se dozvědět více o hydromasážní sprše Alexejeva přímo z webových stránek ruského výrobce? Informace naleznete na webové stránce www.roxolana.ru

Další informace naleznete také v sekci ke stažení

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.