CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Ocenění, která masážní sprcha Alexejeva získala.

Ocenění masážní sprchy Alexejeva

Masážní sprcha Alexejeva také získala celou řadu ocenění

Zlatá medaile z výstavyv Moskvě v roce 2007

Hydromasážní sprcha Alexejeva dostala také zlatou medaili na XI. Všeruské výstavě tuzemských výrobků - Kupujte Ruské, v Moskvě 2007


Stříbrná medaile na mezinárodní výstavě vynálezů a inovací v Norimberku

Masážní sprcha Alexejeva získala stříbrnou medaili na mezinárodní výstavě vynálezců a inovací IENA - 2005 v Německém Norimberku.

Tento přístroj byl vyvinut na základě vynálezu doktora teOcenění masážní sprchy Alexejevachnických věd A. N. Alexejeva. Masážní sprcha je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a splňuje nejpřísnější technická i hygienická kritéria.

Pokud byste i Vy rádi otestovali účinky masážní sprchy na Vaše zdraví, můžete využít naší nabídky a zdarma vyzkoušet masážní sprchu po dobu 40 dnů.

 
© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.