CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Jak masážní sprcha Alexejeva funguje?

Masážní sprcha Alexejeva využívá tlaku vody téměř na 100%

Masážní sprcha Alexejeva není obyčejná konev na zalévání, ale unikátní zařízení, které využívá energii tlaku vody na téměř sto procent (99%) a urychluje proud vody na rychlost 31,57 metrů za sekundu! Jakékoli, i ty nejkvalitnější masážní sprchy, se nemohou pochlubit takovým výsledkem - jejich účinnost není větší než 60% a rychlost paprsků vody nepřesahuje 16 m / sec. A v důsledku této rychlosti paprsky vody mají obrovskou kinetickou energii.

Pohybová enegrie masážní sprchy Alexejeva s 19-ti tryskami je 15,840 J! Zatímco nejvýkonnější masážní sprchy dosahují 4,167 J

Zatímco běžné sprchy současnosti navrhli designéři a konstruktéři je dostali šanci pouze dotvořit aby sprcha dokázala všelijak „stříkat vodu“, tak masážní sprchu Alexejeva navrhl konstruktér a doktor technických věd a teprve potom dostali šanci designéři, aby její tvary dopracovali nikoli na úkor vysoké funkčnosti. Proto se také masážní sprcha Alexejeva může pochlubit výkonem a účinky, které  sebekrásnější sprchy prostě nemají a proto také masážní sprcha Alexejeva vypadá již na první pohled velmi odlišně od všech ostatních současných sprch, včetně těch masážních!

Připomeňme si známý vzorec ze školy: E = m/2v2. To znamená, že zvýšení rychlosti vede k dvojnásobnému zvýšení energie! A vysoká kinetická energie má silný masážní účinek.

Ale tato vlastnost trysek masážní sprchy Alexejeva není jediná! Nedávné výzkumy v hydrodynamické oblasti ukázaly, že při rychlosti vyšší než 11-12 metrů za sekundu v paprscích vody vzniká kavitace, což vede k tomu, že při styku s tělem se uvolňuje víc druhů energie v menším množství:

  • Tepelná - spaluje bakterie, ale stimuluje buňky
  • Světelná (sonoluminescence) - stimuluje mitózu, dělení buněk
  • Elektrická - stimuluje biochemické procesy v těle
  • Zvuková – vlnové působení, stimuluje regenerační procesy
kavitace-

V čem je masážní sprcha Alexejeva unikátní?

Nevěříte? Ale je to pravda. Jsou to všechno fyzikální zákony a tak málo známé úžasné vlastnosti vody! Masážní sprcha Alexejeva "pouze" zrychluje proud vody do rychlosti, při které se tyto vlastnosti projevují.

dush virez 5A činí tak díky vynálezu A.N.Alexejeva, jenž získal stříbrnou medaili na mezinárodní výstavě vynálezů IENA- 2005 v Norimberku.

Podstatou vynálezu je, že A.N.Alexejev vymyslel způsob výroby miniaturních KUŽELOVITÝCH trysek. Jedná se o speciální tvar trysek, který je nejefektivnější. Otevřete libovolnou učebnici hydrodynamiky a dozvíte se, že je tomu skutečně tak. Dále tam jistě naleznete poznámku, která říká, že tyto trysky jsou velmi obtížně vyrobitelné, a proto se téměř nikdy nepoužívají. Vynález A.N.Alexejeva byl opravdu revoluční.


Vznik iontů při používání masážní sprchy Alexejeva

Je všeobecně známo, že pro získání aeroiontů je potřeba speciálního přístroje – Ionizátoru.

Avšak masážní sprcha Alexejeva je schopna vytvořit za 5 minut 12.000 iontů na krychlový centimetr vzduchu. Největší počet iontů ve vzduchu mají dva hlavní vodopády v Rakousku - 37 000.

Pro srovnání – běžná sprcha vytvoří 2000 iontů. V městském vzduchu je obsaženo asi 1000 iontů.

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.