CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Jaké jsou zkušenosti zákazníků s masážní sprchou Alexejeva? Proč je pro ně lepší, než masážní vana?

Recenze uveřejněny bez korektur.


MUDr. Robert Adam, rehabilitační lékař

Hydromasážní sprchu Alexejeva jsem získal k vyzkoušení cca před měsícem. Moje první reakce byla, vzhledem k původu autora sprchy, spíše záporná. Po opakovaném použití sprch na různé partie těla se však můj pohled radikálně změnil. Vodní proud jsem aplikoval na bolavá kolena, paty, chodidla, břicho, záda atd. a mohu jednoznačně říci, že tak rychlý a pozitivní efekt jsem nečekal.

Masážní sprcha Alexejeva mi výrazným způsobem pomáhá od bolestí, zlepšuje prokrvení a celkovou pohodu, a to s minimální námahou. Všem ji doporučuji alespoň vyzkoušet, a jsem přesvědčen, že kdo ji jednou zkusil, již ji zpět nevrátí. http://centrumzdravikolin.cz/

Milan Dolejší

V mládí jsem aktivně sportoval a odpovídajícím způsobem jsem si tělo opotřebovával nehledě na několik opakovaných zlomenin. Musel jsem se naučit dobře o své tělo starat a nečekat, až zchromne.

Při první informaci o masážní sprše Alexejeva mě ihned zaujala její specifika (mám kvalifikaci fyzioterapeut - masér) a hned jsem si ji objednal. Seznámení se sprchou v praxi bylo oživením, které celkem nudný úkon každodenního sprchování změnilo na velice příjemný proces regenerace celého těla.

Celá recenze

Petr Dušek

K hydromasážní sprše Alexejeva jsem se dostal, asi jako většina z nás, na základě osobního doporučení. Tato sprcha to podstatné totiž ukrývá v sobě a tak bez doporučení někoho, kdo ji měl možnost vyzkoušet, prostě neuvěříme.

Díky tomu jsem masážní sprchu s velkým zájmem ihned objednal a už samotný návod mi vyrazil dech svou pravdivostí a otevřeností. Nehleďte na to, jak výrobek vypadá, či jak je zabalený a nepodceňujte znalosti velkého národa z východu. Důležité je, že každý na hydromasáži najde to svoje.

Každý máme nějaké slabé místo, něco, co nás trápí, co bychom rádi zlepšili, či odstranili. U někoho bolesti svalů, u jiného kloubů, jiný má problémy s kůží, křečovými žilami, páteří, prostě nejsme dokonalí a lety jsme opotřebovaní. Denní užívání sprchy mi přineslo větší pružnost a ohebnost celého těla a také radost z nastartování organismu, protože ji používám ráno. Kdyby v tom nebylo nic jiného, tak pocit, že se dnes cítím lépe, stojí za to. dusek zavinac orling.cz

Roman Uhlík

Už od malička jsem měl kladný vztah ke sportu a prošel mnoha sporty od plavání, přes tenis, házenou až po stolní tenis nebo cyklistiku. Dělal jsem ho nejen proto, že mě bavil, ale uvědomoval jsem si i jeho pozitivní vliv na zdraví a na zlepšení mých osobních pocitů. V roce 2006 jsem narazil na školu Taekwon-do ITF Silla. Na jednom ze soustředění jsem měl to štěstí (i když jsem si to hned neuvědomil), že mi byla představena jako jednomu z prvních v ČR, masážní sprcha Alexejeva. Jako první jsem jí vyzkoušel právě na soustředění, kdy jsem ji použil ke sprchování unavených svalů po několikadenních dvou až třífázových trénincích, na první pocit nezapomenu - pěkně to bolelo, protože tlak vody je opravdu silný, nicméně po navyknutí kůže, které proběhlo překvapivě rychle jsem jednoznačně cítil, že nohy jsou méně unavené a bolavé a že můžu vyrazit klíďo ještě na ten večerní nepovinný trénink :)

Po skončení soustředění jsem si jeden kus zakoupil i když na rovinu řeknu, že ani tak ne kvůli pozitivním vlastnostem výrobku, se kterým jsem měl dobrou zkušenost (přece jen doma takhle časté tréninky nemám a základní regeneraci zvládnu sám), ale proto, že bydlím v baráku až ve 3. patře a mám mnohdy problém s tlakem vody. Co jsem předpokládal, se potvrdilo a rázem se sprchovalo parádně tlak netlak.

Nicméně časem se u sportovce dostaví potíže tu s bolavým kloubem nebo šlachou, zvlášť když jsem si k Taekwon-do přidal ještě kickbox a měl jsem rázem dvojnásobek tréninků, a já si brzy uvědomil, že tuto sprchu mohu využít i k těmto účelům a musím říct, že bych jí dnes za nic nevyměnil.

Dnes jsem čerstvě po operaci - artroskopické plastice předního křížového vazu a hned po zárůstu jizvy plánuji sprchu využít i na toto zranění a věřím, že mi při rehabilitaci dobře poslouží. Dnes už vím, že nejen jako pomůcka pro rehabilitaci ale i jako pomůcka pro sportovce je masážní sprcha Alexejeva nedocenitelná.

S pozdravem Roman Uhlík

Lenka K.

Jsem ráda, že mám masážní sprchu Alexejeva. O účinnosti masáží, např. krouživými pohyby pro rozhýbání střev, mne učili i jogíni a mistři cchi-kungu. Sprchou je to o moc účinnější. Když mne opět chytla bolest žaludku a s tím související problém střev, masírovala jsem oblast břicha teplou vodou. Křeče po chvilce pominuly. Opakuji tedy každý den (s doporučenou přestávkou) ráno a zatím jsem již téměř dva měsíce bez potíží, což je u mne vzácnost. Dále si zodpovědně masíruji celulitidní stehna, je vidět mírné zlepšení.

Anton Kuznětsov

Hydromasážní sprcha Alexejeva se mi dostala do rukou jako jednomu z prvních zákazníků v České Republice. Po přečtení veškeré dostupné dokumentace a návodů, jsem z počátku byl poněkud skeptický. Jelikož nejsem člověk, který jen tak něčemu uvěří a kterého rozhodně nepřesvědčí pouhé sliby, tak jsem byl opravdu zvědavý jestli tento výrobek naplní mé očekávání. Hned po prvním použití jsem zůstal velice překvapen. Nikdy předtím jsem se necítil tak skvěle po "obyčejném" sprchování. Je pravda, že zpočátku to bylo jemně bolestivé, jelikož člověk se na to musí chvíli zvykat ale s časem veškeré nepříjemné pocity zmizely a den co den se těším na večerní koupelnovou masáž. Stejně tak i moje početná rodina po zjištění, že jsem pořídil tak skvělou věc a po osobním vyzkoušení zatoužila ji mít také. Tato investice se mi rozhodně vyplatila a určitě se mi i několikanásobně vrátí v podobě uvolněných zad, jelikož mám sedavé zaměstnání, kvalitnějšího spánku, a vůbec těch skvělých pocitů. které prožívám při sprchování. Z osobní zkušenosti mohu tuto masážní sprchu jedině doporučit. a.kuznetsov zavinac centrum.cz

Marie P.

Hydromasážní sprchu Alexejeva doma používáme již dva měsíce a jsme s jejími účinky velmi spokojení. Nejvíce pomohla mému manželovi, i když se mu původně do masírování vůbec nechtělo, prostě jí nedůvěřoval a nechtěl zbytečně ztrácet čas.Jaké bylo jeho překvapení, když se rozhodl masáž vyzkoušet a hned se dostavily výsledky. Manžel má na obou dolních končetinách křečové žíly, které byly na pohmat tvrdé a horké. Už první masáž mu přinesla úlevu a zlepšení stavu a s každým dalším použitím se jejich stav zlepšuje.Cítí se celkově lépe a nohy ho nebolí. Starší syn používá sprchu na uvolnění zádových partií, které ho bolí po příchodu ze zaměstnání a nemůže si její účinky vynachválit. Jediným problémem při jejím používání zůstává "potopa" v koupelně. Ale co je to proti spokojenosti celé naší rodiny a příjemnému pocitu uvolnění a relaxace po každé masáži.Děkujeme. Marie P. prosova.marie zavinac seznam.cz

Ivana P.

Když jsem poprvé viděla masážní sprchu Alexejeva, říkala jsem si, že to je jen obyčejná sprcha a co je na ní tak zvláštního. Nejdříve jsem jejím účinkům nevěřila, ale pak jsem si řekla, proč to nezkusit. Zaměřila jsem se na oblast břicha a stehen kvůli zformování postavy. Po pár dnech jsem již pozorovala první výsledky, břicho se zplošťovalo, stehna zeštíhlela a váha šla pomalu dolů. I když jsem byla zpočátku skeptická, jsem ráda, že jsem to nakonec vyzkoušela. Všem ji mohu vřele doporučit. Ivana P.

Ing. Milan Dlouhý

Čtyřicet let práce kolem počítačů mě naučilo být skeptikem při čtení popisů vlastností zařízení. Když jsem dostal masážní sprchu Alexejeva, jen jsem si v skrytu duše mumlal - další krám. Ale překvapení bylo příjemné. Vhodně volený profil trysek způsobuje optimální rychlost a tlak vodních proudů a masáž je optimálně skutečná. Již po několika dnech ustoupily problémy s krční páteří a trapézovým svalem a otáčení hlavy při couvání s autem není za trest. A jako prémie se jeví očista končetin po pilné práci na zahradě. Proud vody vytříská i zbytky zeminy za nehty. Jen zuby zatím čistím standardně kartáčkem a zubní pastou. Pokusy s dalším využitím masážní sprchy zatím nedopadly. Nedokážu přesně zamířit na části chrupu... :-) m.dlouhy.pce zavinac tiscali.cz

Martin Uhlíř

V období dospívání jsem sportoval. Po několikaleté pauze a z důvodu sedavého zaměstnání jsem se rozhodl, že takhle to dál nejde a musím se sebou začít opět něco dělat.

Cestu mi zkřížilo Taekwondo. Začal jsem navštěvovat kolínskou školu Silla. Netrvalo dlouho a mně docházelo, jak za ta léta “ odpočinku “ mé tělo najelo na klidový režim. Spousta šlachových, svalových zkrácení, svaly oslabené, fyzická kondička kdesi dole, bolavé klouby. Vše se pomalinku, ale jistě začalo lepšit, ovšem jen pod silnou vůlí. Začal jsem opět běhat, posilovat, trénovat a rozvíjet prvky taekwonda.

Bohužel jsem zjistil, že ale né každý pohyb, který je zvládnutý teoreticky musí být proveden správně i prakticky. V mém případě se často jednalo o různé kopy ať klasické nebo z otočky. Stačilo provést rotaci jen nedostatečně, ihned noha zaujala jiný úhel. Mělo to za následek spoustu bolavých kloubů, šlach, svalů, sem tam nějaký otok, což se projevilo kolikrát až následující den…To vše bylo kompenzováno vyvíjející se kondičkou, postupným zlepšováním se v tomto umění, skvělým psychickým odreagováním, fyzickým vybitím, vyvíjející se sebekontrolou. To byly důvody, proč jsem chtěl pokračovat dál jak v taekwondu, tak i v domácím trénování kondičky během, později i jízdou na koloběžce. Nastalo dilema… Co s bolavými místy. Zkoušel jsem různé masážní emulze, stahovací fixace a nic s výraznějším pozitivním účinkem.

Do toho se přidal zánět šlach na zápěstí, protože pracuji denně na PC a déletrvající bolest kloubu a šlach v okolí kotníku. To bylo vrcholem, kdy jsem se silně rozmýšlel, že navštívím lékaře. Jsem ale člověk, který k lékaři jde v případě nouzového východiska, tak slovo dalo slovo a byla mi zapůjčena masážní sprcha Alexejeva nejprve na vyzkoušení. Bral jsem tuto akci jako poslední zkoušku před návštěvou lékaře a tak trochu i s nadhledem.

Popravdě řečeno, když jsem ji uviděl, tak trochu jsem byl rád, že jí nejprve zkusím, protože vypadala úplně obyčejně. Ovšem výsledek předčil má očekávání. Doteď nechápu, jak sprcha funguje, ale na klasické volně prodejné masážní sprše prostě člověk nevyloudí ani zdaleka takový proud vody, jako u sprchy Alexejev. Vzal jsem to logicky a uvědomil jsem si, že jedním ze základů léčby v rámci rehabilitací bývá právě léčba vodou. Vždyť ta je známá, jíž několik desítek, možná i stovek let, jen se tak nějak pomalu opomíjí a moderní medicíně, která vnucuje na vše medikamenty se pomalu , ale jistě podařilo tuto léčbu stáhnout do ústraní.

Poctivě jsem se zaměřil na hlavní místa, která mě užuž málem dovedla k lékaři. Tímto i velice pozitivně hodnotím skvělý podrobný a srozumitelný návod, který je důležitým pilířem. Po udávaných dnech jsem udělal pauzu a nějak jsem si začal uvědomovat, že už mohu lépe udělat klik, aniž bych skučel bolestí zápěstí, že mohu protáhnout nohu, aniž by mne neskutečně zabolelo v kotníku atd. A bylo rozhodnuto. Sprchu jsem koupil a upřímně ji doporučuji dál. Popravdě řečeno, to je ta nejlepší reklama a jen na základě doporučení jsem se k ní dostal i já. Tímto jsem lékaře odsunul na dobu neurčitou.

Co jsem ale vůbec nečekal, byl účinek i na kožní postižení. Vůbec jsem v tom nehledal spojitost a nenapadlo mě onen problém léčit proudem vody. Uvědomil jsem si to spíše jako “vedlejší účinek“, protože jsem to neočekával…před několika lety jsem měl dopravní nehodu a od té doby mám flek změněné pigmentace na holenní kosti. I přes lékařský názor a pokus o léčbu zůstával stav stejný a nepochopitelně při větším stresu se ještě zhoršoval. Po používání sprchy Alexejev jsem jednoho dne zjistil, že pigment postupně slábne, zhruba o 30% po měsíčním používání, kdy došlo ke zlepšení.

Možná se jedná jen o můj pocit, ale pokud použiji sprchu po cvičení, kdy promasíruji břicho, stává se postupem pevnější se zmenšováním “tukové zásoby“. Po dřívějším cvičení bez kombinace se sprchou byly změny zanedbatelnější. Této sprše přeji spoustu spokojených zákazníků.

Martin Uhlíř - martin.uhlir zavinac outlook.com, Tel.: 720752898

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.