CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Hydromasážní sprcha Alexejeva

Základní set hydromasážní sprchy se třemi tryskovými mřížkami je zcela postačující pro účinnou domácí hydromasážní terapii od podvodní masáže, přes lymfo, kosmetické až po sportovně regenerační masáže. Doplňkové tryskové mřížky pouze zvýrazňují hydromasážní efekt základních tryskových mřížek dodávaných standardně společně se sprchou.

Doporučení:

Využijte v pohodlí svého domova nabídku vyzkoušení na 40 dní zdarma na základní set masážní sprchy a v případě, že nebudete spokojeni vraťte nám použitou, ale nepoškozenou sprchu a my Vám vrátíme Vaše peníze. Pokud se Vám sprcha osvědčí a budete se chtít zaměřit na konkrétní oblast či problém, můžete si pro znásobení účinku u nás objednat některou ze speciálních doplňkových tryskových mřížek samozřejmě se slevou.

Hydromasážní sprcha Alexejeva - slonová kost

Hydromasážní sprcha Alexejeva - slonová...

Prodejní cena: 2490,00 Kč

Detail zboží

Sprchový přepínač PR/SET040,0

Přepínač ke sprchovým soupravám

Prodejní cena: 369,00 Kč

Detail zboží

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.