CZBMI | Masážní vana, nebo sprcha?

Nepromokavé oblečení do deště   Nepromokavé membránové ultraskladné a lehké oblečení vhodné pro všestranné použití, výborná ochrana nejen před deštěm, ale i větrem a chladem. Od jednoduchých levných overal kompletů až po velmi propracované cyklobundy „2 v 1“ rychle upravitelné na cyklovestu.

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Zákaznická linka: 776 241 117

Příslušenství k masážní sprše

Chcete používat unikátní hydromasážní sprchu Alexejeva a zároveň také sprchu, na kterou jste byli dosud zvyklí? Máme pro Vás řešení.

Sprchový přepínač Vám jednoduše umožní používat obojí. Stačí ho jen namontovat na Vaši sprchovou baterii a pomocí ovládací páčky použijete ten sprchový nástavec, který právě potřebujete.

Sprchový přepínač PR/SET040,0

Přepínač ke sprchovým soupravám

Prodejní cena: 369,00 Kč

Detail zboží

© 2015 CZ BMI s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu
CZ BMI s.r.o., zakázáno.